Hakkımda

Hakkımda” üzerine 9 yorum

 1. Merhabalar, bisiklet üzerine kaleme aldığınız yazılar çok hoş olmuş, bizimde bir kaç bisikletli arkadaşımızla beraber yapmaya çalıştığımız bir proje var. Bisikletgunlugu.com olarak bisiklet ile ilgili bir yazar kadrosu ortaya çıkarmayı planlıyoruz, acaba sizde bisikletgunlugu.com da yazar olmak ister misiniz ?

  1. Merhaba, kendi sitemden başka herhangi bir yerde yazmayı düşünmüyorum, İlginize teşekkür ederim.

  1. Merhaba İsmail Engin, Balıkkesir Susurluk taafına şimdilik gelmiyorum, ama gelmeyi isterim, gelirsek bir çayını içeriz mutlaka. Benim yol bisikletim var, Sağlıcakla kal.

 2. Merhaba,
  Sayfanızdan yeni haberdar oldum.Ekip ılarak takipteyiz. Umarım imkan olur biz de böyle devam ederiz. Bisiklet sporuna bu kadar uzun süre ve aktif olarak devam edebilmeyi nasıl sağladığınızı bizimle paylaşma anlamında beslenme vb. Konularda da yazılarınız olursa ilgiyle okuruz. Yolunuz düşerse Samsun Vezirköprüdeyiz saygılar. ..yolunuz açık olsun.

 3. Selam urimbaba. Benim haraket enerjisini elektrik enerjisine çeviren bir projem var. Yani bisikletteki düzeneğin masaüstü modeli. Ben de proje ödevim olduğum için biraz geliştirmek istiyorum. Lütfen yardım edebilir misiniz. ??

  Facebook : facebook.com/zekitalha

  1. Elbbette yardim ederim. Facebookta tam olarak taniyamadim sen beni ekle ve mesaj at proje ile ilgili o zaman seni eklerim. Facebookta ismim Urim Babacan

 4. Merhaba,

  blogelli.com olarak web sitenizde müşterilerimize ait içeriklerin yayınlanmasını talep etmekteyiz.

  Yayınlayacağımız içerikler sitenizin içeriğine ve hedef kitlesine uygun olacak şekilde haber, bilgilendirici içerik, pratik ve faydalı bilgiler şeklinde olacaktır. Reklam formatında olmayan, okuyucularınızın da ilgisini çekecek kalitede içerikler göndereceğiz.

  Yayınlar içerisinde müşteri websitesine link bulunacaktır. Metin ve görseller size hazır olarak gönderilecektir. İçeriklerin web sitenizin ana sayfasında veya herhangi bir bölümünde ön plana çıkarılması gibi bir talebimiz bulunmamaktadır.

  İçerikler yayından belirli bir süre sonra kesinlikle silinmemeli veya linkleri kaldırılmamalıdır.

  Ödeme ilk yayının yapılmasından sonra hesabınıza yapılır, fatura talep edilmez, sizin adınıza devlete stopaj vergisi ödemesi tarafımızdan yapılır.

  Önerimizi uygun buluyorsanız aşağıdaki bilgileri bu mailime cevap olarak bana iletmenizi rica ediyorum.

  Sitenizin adresi:

  Yetkili Ad Soyad:

  Yetkili Cep Telefon No:

  1 adet yayın fiyatı:

  5 adet yayın fiyatı:

  Görüşlerinizi bekliyorum.

  Saygılarımla,

  Sibel Kalender

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir